Аварія сталася 29 травня о 3.00 ночі в с. Раковець Богородчанського району. 23-річний водій автомобіля "Фольцваген Кадік" не впорався з керуванням і злетів з дороги, в результаті чого автомобіль перекинувся.
"Швидка", що прибула на місце, доставила в Солотвинську районну лікарню водія автомобіля з діагнозом ЗЧМТ, без свідомості та 25-літнього пасажира з переломом хребта, повідомили рятувальники управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА.