Правоохоронцям жінка розповіла, що нещодавно до неї навідувався сусід у гості, тож жінка висловила сумнів щодо його добропорядності, хоча і приятелювали. Щоправда, вона не відразу виявила нестачу коштовностей. Тож перевіряли інших підозрюваних. Проте в ході слідчих дій, на подив потерпілої, ланцюжок із кулоном, обручку, два перстені та сережки таки викрав сусід.
Через кілька днів частину прикрас він здав до ломбарду, а іншу – залишив у себе. Виручені кошти за вкрадене витратив на свої потреби.
Співробітники поліції встановили, що чоловік раніше не судимий, до відповідальності не притягувався. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).