fbpx

На Драгобраті вилучено пістолет, який був викрадений під час захоплення Івано-Франківського СБУ, – Москаль

Суспільство 13:58, 16.01, 2016

Один із пістолетів, вилучених у представників "Правого сектору" на "Драгобраті", був викрадений у лютому 2014 року під час захоплення управління СБУ в Івано-Франківській області.

Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті

За словами голови Закарпатської ОДА, вогнепальна зброя, з якої влаштували стрілянину на Драгобраті, згідно з балістичною експертизою, була задіяна ними раніше ще в кількох злочинах у Львівській та Івано-Франківській областях.

Він також стверджує, що вилучений у одного з представників ПС пістолет Стечкіна  викрадений 18 лютого 2014 року під час захоплення управління СБУ в Івано-Франківській області і числиться в розшуку. Тоді ж було викрадено ще 150 одиниць зброї (пістолетів Макарова та Стечкіна).

"Під час роботи очолюваної мною Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо подій на Майдані було встановлено, що 18 та 19 лютого 2014 року в ході нападів на приміщення підрозділів правоохоронних органів було викрадено 1 тисяча 223 одиниці вогнепальної зброї та 68 921 одиниць боєприпасів. Ще 14 червня 2014 року я передав матеріали ТСК до Генпрокуратури, однак ні особи, що скоїли напади, ні сама викрадена зброя досі не знайдені, де вона використовується, невідомо. І якби не події на "Драгобраті", не сплив би й пістолет Стечкіна", – повідомляє Геннадій Москаль.

Нагадаємо, під час Майдану франківці захопили і розгромили будівлю обласного управління СБУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: