У лікувальний заклад прибула слідчо-оперативна група Тлумацького відділення поліції, пише "АП".
Правоохоронці встановили, що молодий чоловік напередодні був у компанії значно старших від нього односельців. Під час застілля між ним та 55-річним чоловіком раптово виник словесний конфлікт. У суперечку, яка переросла в бійку на подвір’ї, втрутився п’ятдесятирічний господар. Він схопив зі столу кухонний ніж і вдарив молодого односельця в груди. Після цього поранений самостійно дійшов додому, а коли йому стало зле, викликав швидку медичну допомогу.
Поліція відкрила проти "різника" кримінальне провадження за умисне тяжке тілесне ушкодження. Вирішується питання про його затримання в порядку ст. 208 КПК України, оголошення підозри та обрання міри запобіжного заходу.