Попередньо відомо, що на залізничному переїзді водійка "Мерседес Спринтер" здійснила обгін, а слідом за нею – мотоцикліст. Він врізався у "Мерседес" і його відкинуло у відбійник, повідомили у секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.
За мотоциклом їхала вантажівка, яка зачепила "Мерседес", не зупинилася і поїхала далі у напрямку Івано-Франківська.
Водія мотоцикла госпіталізували з місця ДТП.
На місці працюють слідчі і патрульні, які здійснюють огляд місця події і регулюють рух транспорту. На дорозі, де сталася ДТП, наразі затор. Водіїв буде перевірено на стан сп'яніння.
Наразі відомо, що обоє учасників аварії є мешканцями Калуша.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!