fbpx

На Калущині оголосили конкурс на перевезення пасажирів

Суспільство 13:57, 20.11, 2015

Калуська районна державна адміністрація оголошує конкурси на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрірайонному сполученні на маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

Конкурс відбудеться 22 грудня 2015 року. Пприйом документів – з 23 листопада по 3 грудня включно, повідомляють "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

Об’єктами конкурсу є маршрути "Калуш – Бережниця", "Калуш – Дубовиця ч/з Войнилів", "Калуш – Завадка – Болохів 1", "Калуш – Завадка  Болохів 2", "Калуш – Зелений Яр", "Калуш – Збора 1", "Калуш – Збора 2", "Калуш – Кулинка", "Калуш – Пійло", "Калуш – Станькова 1", "Калуш – Старий Угринів", "Калуш – Степанівка", "Калуш – Томашівці – Перекоси ч/з Войнилів", "Калуш – Тужилів", "Калуш – Копанки",  "Калуш – Новиця 2", "Калуш – Новиця 3".

Основні умови перевезень пасажирів для переможців конкурсу: виконання вимог Закону України "Про автомобільний транспорт", Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 р. №176 (зі змінами),  розпорядження голови облдержадміністрації від 13.12.2011 р. № 835 (зі змінами), розпорядження Калуської районної державної адміністрації від від 31.01.2014 р. №33, інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом. Клас автобусів визначається відповідно до наказу Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 р. № 285.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! Забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, за відсутності протоколів випробувань таких автобусів на відповідність вимогам правил Європейської економічної комісії і відповідно не перереєстрованих згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. №524.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 22 грудня в приміщенні Калуської райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Калуш. Початок роботи о 10.00.

Плата за участь у конкурсі за один об’єкт конкурсу — 1700 грн.

Документи для участі в конкурсі приймаються у двох закритих ковертах (пакетах) з поміткою "Конверт №1 (Конверт № 2) на участь у конкурсі 22 грудня 2015 р.", на яких зазначається назва перевізника-претендента, його адреса та ідентифікаційний код, у робочі дні з 23 листопада по 03 грудня 2015 р. включно за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тополина, буд. 3, Філія "Івано-Франківськавтотранссервіс" УДП "Укрінтеравтосервіс" (робочий орган). Бланки документів для участі в конкурсі, інформацію щодо умов та об’єкту конкурсу надає Філія "Івано-Франківськавтотранссервіс" УДП "Укрінтеравтосервіс" (тел. 55-43-92).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: