Про те, що триває облаштування спортивного скверу, в соцмережі повідомила заступник міського голови Івано-Франківська Оксана Савчук-Криволінська.
"В першій ігровій зоні спортивного скверу на заміну незаконно встановленим гаражам облаштовуються два тенісних та два шахових столи. Отож незабаром зможемо прововодити змагання з настільного тенісу та шашок на свіжому повітрі. А в другій ігровій зоні облаштовується волейбольна площадка, яка стане фішкою цього спортивного скверу", – написала вона.
На відкритті спортивного скверу міська влада планує провести турнір з пляжного волейболу.