Оперативники підрозділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Коломийського міськвідділу міліції спільно з працівниками міжрайонної прокуратури надвечір затримали автомобіль "КРАЗ", завантажений гравієм. Він рухався дорогою, що веде від берега річки Прут.
Вантажівку та навантажувач помістили на арештмайданчик. Водночас за цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України (Порушення правил охорони або використання надр).