До чергової частини Коломийського МВ УМВС із заявою звернувся 55-річний житель одного із сіл Коломийського району та повідомив про те, що невідома особа з його помешкання викрала мобільний телефон та 300 гривень.
Проведеними заходами правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 26-річний раніше судимий за грабежі житель сусіднього села. Міліціонери з’ясували, що заявник проживає сам, про що й було відомо крадієві. Уночі, коли господар спав, розбивши вікно, крадій пробрався у помешкання, звідки викрав мобільний телефон та гроші. Крадіжку потерпілий помітив уже зранку, коли проснувся, та одразу повідомив працівників міліції.
Правоохоронці викрадене вилучили та повернули господарю.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.