Пригода трапилася пізно ввечері. Жінка поверталася на велосипеді із села Сопів до Коломиї і побачила чоловіка, котрий лежав на дорозі. Жінка поклала на землю велосипед і підійшла до лежачого, щоб подивитися, що з ним сталося. В цей час і відбулося пограбування, невідомий чоловік заскочив на її велосипед і втік. Коломиянка якийсь час бігла за ним і кричала, щоб зупинився, але грабіжник зник у пітьмі. Потерпіла не відразу, а через два дні звернулася за допомогою в міліцію, повідомляє СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.
Правоохоронцям детально описати свого кривдника не могла, бо було темно. Згадала лише, що йому на вигляд близько сорока років. Разом із велосипедом нападник заволодів і сумкою, в якій були її документи, дві золоті каблучки та 119 гривень. Однак і цієї скупої інформації було достатньо керівникові сектору дільничних інспекторів Коломийського МВ УМВС майору міліції Роману Запоточному та його колегам-дільничним, аби розшукати зухвалого чоловіка.
За цим фактом розслідується кримінальне провадження та до відповідальності притягується 42-річний житель села Княждвір, до речі, раніше судимий за аналогічні злочини. Чоловік показав дільничним, де викинув документи потерпілої, а за місцем його проживання правоохоронці виявили та вилучили велосипед "Мінськ" та дві золоті каблучки коломиянки.