fbpx

На Косівщині рятувальники навчали школярів, як поводитись з вибухонебезпечними предметами

Суспільство 12:17, 12.03, 2015

Згідно з планом проведення в дошкільних, загальноосвітніх закладах Косівського району інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо навчання освітян основам цивільного захисту рятувальники провели відповідні бесіди в школах сіл Лючки, Вижній та Середній Березів.

Перш за все освітянам наголосили на правилах поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, інформує КУРС із посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Присутні переглянули відеоролик щодо дій населення при виявленні ВНП. Також рятувальники попередили про небезпеку спалювання сухої трави та сміття. Представникам навчальних закладів вручили плакати та листівки повчального змісту, які згодом будуть розміщені на тематичних кутках пожежної безпеки.

Отримані знання учителі та вихователі зможуть використовувати при проведенні профілактичних заходів з батьками дітей та й з самими учнями. 

Таку роботу рятувальники району проводитимуть і надалі, адже чим більше людей будуть обізнані у сфері цивільного захисту, тим більше скоординованими будуть їх дії у випадку виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: