fbpx

На ліквідацію наслідків цьогорічної негоди на Прикарпатті потрібно 254,3 млн гривень

Суспільство 13:49, 11.08, 2016

У четвер, 11 серпня, у приміщенні Управління з питань надзвичайних ситуацій відбулася нарада-семінар щодо підсумків роботи управління. Йшлося про реалізовані заходи із забезпечення в області цивільного захисту населення.

Заступник голови-керівника апарату ОДА Валерій Крецул зазначив, що передбачені плани роботи є актуальними і їх потрібно виконувати обов’язково. Наслідки надзвичайних ситуацій будуть гіршими без належної підготовки. Тож потрібно готуватися як слід, пише Репортер.

"Природа дає про себе знати, щоб ми не розслаблялися, тому потрібно бути готовими до будь-чого", – сказав Валерій Крецул .

План наради-семінару передбачав доповіді про результати роботи системи заходів цивільного захисту, організацію роботи виконавської допомоги, якість надання інформації та відповідних документів.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Володимир Стебницький наголосив, що робота відбувається у режимі підвищеної готовності – ніколи не відомо, чого очікувати. Спеціалісти здійснюють перевірки, оповіщають керівників районів про організацію роботи та збереження спокою населення. Для цього видали 21 розпорядження.

Одними із основних завдань керівники бачать в створенні систем централізації приміщень, закупівлі сирен, створення чергових служб.

"Ми з усіх сил допомагаємо районам, але, на жаль, не бачимо результатів роботи. Загальний стан області залежить від нашої відповідальності", – підкреслив Володимир Стебницький.

Сьогодні існує велика кількість невирішених проблем. Так, на усунення наслідків стихії потрібно 254,3 млн гривень. Але зазначили, що треба відчувати різницю між відновленням пошкоджених будівель і їх покращенням. Прикро, говорить Стебницький, що не всі керівники районів надають відповіді на поставлені питання, не подають належним чином потрібну інформацію або ж подають із значним запізненням, а іноді взагалі не реагують на запити. Через це не відбуваються заплановані засідання та наради. Тож, проводять перевірки. Серед районів, в яких помітно покращення в роботі та оформленні документів, зокрема Івано-Франківськ, Коломийський, Богородчанський, Долинський, Галицький райони.

Як повідомляв КУРС, під час буревію 20 червня на Прикарпатті одна людина загинула, ще четверо травмовані

Читати також: Такої бурі не бачили навіть старожили: Надвірнянщина підраховує збитки від негоди. ФОТО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: