Першого січня о 23:30 в селі Красна Надвірнянського району водій невстановленого автомобіля вчинив наїзд на пішохода, громадянина 1997 року народження, місцевого жителя.
Хлопець отримав тілесні ушкодження у вигляді ЗЧМТ, після чого був доставлений у Надвірнянську ЦРЛ, повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА.
Проводяться заходи щодо встановлення невідомого автомобіля.