Як повідомив сьогодні на оперативній нараді у міського голови начальник Департаменту ЖКГ Михайло Смушак, на території довкола водойми проведуть "мінімальний благоустрій". Як мінімум, встановлять ліхтарі.
"Плануємо влаштувати зовнішнє освітлення, – поінформував Смушак. – Проект на виході, це буде перший етап. Наступного року зробимо на "німецькому озері" комплексний благоустрій".
Директор міського парку Руслана Василюк додала, що на "німецькому озері" вже встановили лавки і смітники. І ті, і інші планують також розкласти навкруги водного плеса озера.