fbpx

На Прикарпатті вчителька била школярку головою об трубу – через конфлікт на турнірі з баскетболу

Суспільство 18:01, 23.03, 2016

Батько дівчинки Петро Дем’яній повідомив, що вчора його доньку побила вчителька фізкультури з іншої школи – тільки через те, що дитина допомогла своїй команді виграти у баскетбольному турнірі. Цей інцидент підняв на ноги місцеві сільську та районну ради, а вже завтра батьки поведуть 15-річну Ольгу знімати побої.

Батько каже, вчителька била дитину головою об металеву трубу, а коли та закривалась руками, – додавала колінами, куди влучала, пише Репортер.

Батько каже, що Оля – відмінниця у школі, їздить на олімпіади та завжди є ведучою шкільних вечорів.

У вівторок, 22 березня, у селищі Задністрянську Галицького району відбувся турнір з баскетболу між школами району. Третє місце посіла команда із села Лани, в якій і грає Ольга Дем’яній. Дівчинка забила кілька голів, тож була задоволена своєю грою. Тим більше, що команда перемогла суперників із села Насташине, які звикли бути першими. Але радість спортивному досягненню для Олі тривала недовго.

"Після змагань діти пішли в роздягалку, фізрук десь затримався. У цей час увірвалася вчителька фізкультури села Насташине разом зі своєю ученицею, – говорить батько потерпілої. – Вона почала розкидати дітей зі словами: "Ми вас тут зараз навчимо, як треба грати". При цьому нецензурно лаялась. Моя донька сказала, що її команда перемогла, бо вміє грати. Тоді вчителька взялася бити Олю. Схопила її за волосся, штовхнула до труби. Донька закрила обличчя руками, а та вдарила її до коліна головою, била по нирках, куди попало. Дитина подряпана, у крові, завтра підемо знімати побої".

Батько звернувся до директора школи Ланів, той одразу повідомив про все у районну раду.

"Завтра у мене мають бути керівники навчальних закладів, будемо все з’ясовувати і робити висновки, – каже Іван Матейко, начальник відділу освіти Галицької РДА. – До мене звернулися вчителі, які були на цьому турнірі. Я спочатку буду розмовляти з керівниками і безпосередніми учасниками конфлікту".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: