До територіальних управлінь Пенсійного фонду за вирішенням питань пенсійного забезпечення звернулося 549 осіб. Забезпечено виплату пенсій
455 особам.
До центрів зайнятості Івано-Франківщини у пошуках роботи звернулося 186 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. З них 57 осіб працевлаштовано, 91 громадянину надано статус безробітного.
Щоденно у регіональному штабі з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, чергують представники департаменту соціальної політики та інших соціальних служб. Вони надають особам, які переселяються, консультації та роз’яснення із соціальних питань (відновлення соціальних виплат, пенсій, соціального обслуговування).