fbpx

На Прикарпатті чотирьох засуджених можуть звільнити достроково

Суспільство 19:42, 27.03, 2015

26 березня в Долинському виправному центрі відбулося виїзне засідання спостережної комісії при Долинській РДА, на якому розглядали матеріали щодо можливого застосування до засуджених заохочувальних норм законодавства.

Розгляд матеріалів відбувся за участю першого заступника голови районної адміністрації, голови спостережної комісії Віктора Громиша, пише КУРС з посиланням на прес-службу Управління ДПтС України в Івано-Франківській області.

Розпочинаючи роботу комісії, Віктор Громиш зазначив, що однією із головних умов застосування пільг є урахування оцінки ступеня виправлення засудженого. Це сприяє реалізації принципу раціонального застосування примусових заходів і стимулів правослухняної поведінки осіб, які відбувають кримінальні покарання.

У ході засідання було розглянуто 5 матеріалів, за якими прийнято позитивні рішення про направлення матеріалів до суду. Зокрема, 4 засуджених було представлено до застосування умовно-дострокового звільнення (ст. 81 КК України), 1 засуджений – на застосування норми про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким (ст. 82 КК України). Члени комісії уважно ознайомилися із матеріалами особових справ засуджених, характеристиками та висновками за результатами їхньої поведінки.

Приймаючи рішення щодо можливого застосування заохочувальних норм щодо кожного засудженого окремо, члени комісії враховували добросовісне відбуття покарання засудженими, ставлення їх до суспільно корисної праці, участі у програмах диференційованого виховного впливу та усвідомлення ними вини у скоєному злочині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: