Під час оцінювання продукції особливу увагу дегустаційна комісія приділяла не тільки органолептичним характеристикам, а й дотриманню всіх необхідних вимог до технології виробництва, що дасть можливість виробнику гарантувати задекларовані харчові властивості та незмінний рівень якості впродовж всього терміну придатності конкретного продукту. А оригінальність запропонованих виробником рецептурних назв і смакових якостей отримала позитивну оцінку з точки зору задоволення смаків споживачів та маркетингових переваг для просування продегустованої продукції на ринку, інформує КУРС.
За результатами проведених досліджень і випробувань Дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 30 зразків нової продукції місцевого виробника.
Довідково: Відповідно до ДСТУ 3946-2000 "Система розробляння і поставлення продукції на виробництво" та з метою підтримки товаровиробників області і захисту споживачів від недоброякісної та небезпечної харчової продукції при Івано-Франківській ОДА діє Дегустаційна комісія. До складу Обласної дегустаційної комісії входять представники Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, Головного управління Держсанепідслужби та Державної інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області, управління торгівлі департаменту економіки Івано-Франківської ОДА, провідні фахівці підприємств харчової промисловості області та ДП "Івано-Франківськстандартметрологія".
Визначення якості продукції під час засідання Дегустаційної комісії проводиться на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду. Зокрема, експертами оцінюються такі показники як зовнішній вигляд, консистенція, смак і запах, колір. За результатами розгляду поданих матеріалів, проведених лабораторних досліджень і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва або висуває виробнику зауваження щодо недоліків, які повинні бути обов'язково усунені.