fbpx

На Прикарпатті дегустаційна комісія схвалила 30 видів нової продукції місцевого виробника

Суспільство 12:16, 27.03, 2015

В Івано-Франківську відбулося засідання Обласної дегустаційної комісії, якій на розгляд запропонували товари місцевого виробника, серед яких були сири плавлені, продукти молоковмісні сирні плавлені та концентрати ферментовані тверді.

Під час оцінювання продукції особливу увагу дегустаційна комісія приділяла не тільки органолептичним характеристикам, а й дотриманню всіх необхідних вимог до технології виробництва, що дасть можливість виробнику гарантувати задекларовані харчові властивості та незмінний рівень якості впродовж всього терміну придатності конкретного продукту. А оригінальність запропонованих виробником рецептурних назв і смакових якостей отримала позитивну оцінку з точки зору задоволення смаків споживачів та маркетингових переваг для просування продегустованої продукції на ринку, інформує КУРС.

За результатами проведених досліджень і випробувань Дегустаційною комісією рекомендовано до виробництва 30 зразків нової продукції місцевого виробника.

Довідково: Відповідно до ДСТУ 3946-2000 "Система розробляння і поставлення продукції на виробництво" та з метою підтримки товаровиробників області і захисту споживачів від недоброякісної та небезпечної харчової продукції при Івано-Франківській ОДА діє Дегустаційна комісія. До складу Обласної дегустаційної комісії входять представники Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, Головного управління Держсанепідслужби та Державної інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області, управління торгівлі департаменту економіки Івано-Франківської ОДА, провідні фахівці підприємств харчової промисловості області та ДП "Івано-Франківськстандартметрологія".

Визначення якості продукції під час засідання Дегустаційної комісії проводиться на підставі органолептичної оцінки зразків та візуального огляду. Зокрема, експертами оцінюються такі показники як зовнішній вигляд, консистенція, смак і запах, колір. За результатами розгляду поданих матеріалів, проведених лабораторних досліджень і дегустації зразків комісія приймає рішення щодо рекомендації продукції до виробництва або висуває виробнику зауваження щодо недоліків, які повинні бути обов'язково усунені.

 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: