fbpx

На Прикарпатті хочуть реставрувати Пнівський замок – почали з ремонту прилеглої дороги

Суспільство 18:14, 04.08, 2016

У Надвірній відбулася робоча нарада щодо обговорення консервації, реставрації Пнівського замку з перспективою перетворення цього об'єкта в одну з найпривабливіших туристичних атракцій Івано-Франківщини.

Зважаючи на незадовільний стан об’єкта, першочерговими кроками влади є: завершення робіт із капітального ремонту автомобільної дороги Надвірна – Бистриця, яка прилягає до замку, розчищення території, стін від дерев та кущів; вирішення питання постійної охорони пам’ятки; проведення комплексу робіт щодо укріплення південно-східної стіни від підмивання потічком Підзамче, здійснення комплексу протиаварійних робіт щодо укріплень круглої та південно-західної веж; облаштування на одній із веж оглядового майданчика.

Проект перетворення Пнівського замку на туристичну атракцію Надвірнянщини потребує значних фінансових вливань. Одним із варіантів вирішення питання залучення позабюджетних коштів є участь у конкурсі проектів Програми прикордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства "Польща – Білорусь – Україна" 2014–2020 рр., інформує прес-служба ОДА.

Наразі за рахунок коштів служби автомобільних доріг (4,2 млн грн), Надвірнянської міської ради (0,42 млн грн), Надвірнянської райдержадміністрації (планується виділити близько 1,0 тис. тонн щебеню) проводиться поточний ремонт дороги Надвірна – Бистриця, яка прилягає до Пнівського замку. Готується документація для участі у сьомому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: