fbpx

На Прикарпатті координатором партії Вакарчука "Голос" став колишній "свободівець"

Політика 08:07, 04.06, 2019

Учора, 3 червня, Святослав Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії "Голос". Вони уповноважені представляти партію у 22 областях України. Координатором "Голосу" в Івано-Франкііській області став депутат обласної ради Сергій Адамович.

"Ми взялися за велику задачу – зміна політики в Україні. І я впевнений – ми це з вами зробимо. Що таке успішна країна сьогодні? Це три складові: верховенство права, якісний державний апарат і демократія. В світі майже не існує країни, яка би починала з демократії. Тому що демократія – це свобода. Поки держава працює як неправильний механізм, про свободу говорити зарано. Тому наша з вами задача – полагодити державний механізм", – сказав новим членам команди "Голос" Святослав Вакарчук, повідомляє сайт партії.

Всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії "Голос". Їхнє завдання – робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога "Туру Змін". Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками. 

"Ви – наші голоси по всій країні. Нарешті ми зазвучимо багатоголосним злагодженим хором", – сказала Соломія Бобровська, член команди "Голосу", відповідальна за розвиток регіональних осередків.

Нагадаємо, доктор історичних наук, професор Прикарпатського національного університету Сергій Адамович був обраний до обласної ради від партії "Свобода".

На Прикарпатті координатором партії Вакарчука "Голос" став колишній "свободівець" 1

28 лютого цього року після конфлікту з керівництвом міського осередку "Свободи" заявив про вихід з партії, однак залишився у складі партійної фракції. Сергій Адамович відомий також діяльністю в громадській організації "Поступовий гурт франківців" та численними публікаціями в місцевій періодиці. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: