fbpx

На Прикарпатті майже 45 тисяч дітей отримали вакцину від поліомієліту

Суспільство 15:39, 11.04, 2016

Представники департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації взяли участь у всеукраїнській селекторній нараді щодо вакцинації проти поліомієліту.

На нараді розглядалися питання про стан охоплення процесом імунізації, введення після 18 квітня бівалентної вакцини, облік невикористаної у попередніх періодах тривалентної вакцини, інформують у обласному департаменті здоров’я.

За словами директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирона Матейка, на Івано-Франківщині вакцину від поліомієліту отримали 44 тис. 607 дітей. 

Загалом по Україні під час I туру імунізації від поліомієліту вакцинували 65% дітей, II – 72%, III – 82%. Хоча б одну дозу вакцини, здатної захистити організм від важкої невиліковної хвороби, отримали понад 93% дітей нашої держави. Найвищий рівень охоплення вакцинацією спостерігався у Кіровоградській області. 
На селекторній нараді наголошували: процес вакцинації не завершено. Тож батьки, проконсультувавшись із педіатрами, ще мають достатньо часу для того, аби захистити найцінніше – здоров’я своїх дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: