Учора близько 18:00 год. 55-річний мешканець села Марківці на автомобілі "Мерседес S320" польської реєстрації між Снятином та селом Будилів не справився з керуванням, з'їхав з проїзної частини дороги та врізався в дерево. Від отриманих травм чоловік помер на місці, повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА.
Рятувальники змушені були розрізати кузов автомобіля, аби вивільнити тіло водія.
За фактом дорожньо-транспортної події розпочато кримінальне провадженняза ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху абоексплуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.