Про зникнення велосипеда у міліцію повідомила 60-річна жінка. Вона розповіла, що дорогий велосипед онука зник з її господарства. Міліціонери розшукали та затримали мешканця обласного центру, котрий вчинив крадіжку.
А іншого зловмисника, котрий вкрав велосипед, розшукали співробітники Рогатинського райвідділу міліції. Тут до скоєного причетний 20-річний мешканець одного із сіл району. Вночі зловмисник проник на територію господарства односельчан та вчинив крадіжку.
За цими фактами працівники слідчих підрозділів міського та районного відділів міліції розслідують кримінальні провадження за вчинення кримінальних правопорушень – крадіжки. В обох випадках міліціонери велосипеди, як речові докази вилучили, а згодом повернуть власникам. Водночас підозрюваних у крадіжках перевіряють на причетність до вчинення й інших протиправних діянь.