fbpx

На Прикарпатті проведуть фестиваль парапланеризму

Спорт 11:20, 16.05, 2018

Вчора в облдержадміністрації обговорили проведення фестивалю парапланеризму "Свято неба 2018" у селах Ісаків та Одаїв Тлумацького району.

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Директор КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича" Михайло Ковтун ознайомив присутніх із програмою заходу. Він зазначив, що 18-19 травня будуть проводитись змагання з парапланеризму, а 20 – всі інші розважальні заходи. Місце проведення (с. Одаїв чи Ісаків) буде повідомлено пізніше, оскільки все залежатиме від погодних умов та напрямку вітру.

Заступник голови Тлумацької районної державної адміністрації Микола Присяжнюк наголосив на важливості забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу під час проведення заходів із відкриття сезону парапланеризму "Свято неба 2018".

Слід зазначити, що організатори фестивалю "Свято неба – 2018" мають на меті привернути більшу увагу до таких видів відпочинку, які дають можливість всім охочим спробувати підкорити небо. Бо головне – бажання та любов до висоти і неба, що манить щоразу більше людей, які хочуть спробувати відірватися від землі та політати разом з птахами над повноводим Дністром.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: