Про це повідомив на брифінгу голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.
За його словами, наразі понад 100 військовослужбоців 5-го батальйону перебувають на військових навчаннях в Ужгороді. Ще приблизно така ж кількість бійців готується до завершення військової служби. При цьому обласний комісаріат досі не розшукав ще 40 військових, які не виходять на зв'язок. Гончарук підкреслив, що стосовно зниклих бійців не застосовуватиметься покарання за дезертирство, адже йдеться про серйозніше порушення – незаконне переміщення вогнепальної зброї.
Олег Гончарук пообіцяв прикарпатським журналістам скликати окремий брифінг, присвячений 5-му батальйону.