Вчора зранку на автомобільній дорозі в селі Лоєва Надвірнянського району на підйомі вантажний автомобіль МАЗ-лісовоз з причепом не справився з керуванням та частково перекрив проїзд на автодорозі. Рятувальники за допомогою вантажного автомобіля відтягнули лісовоз та звільнили проїзд.
Між селами Клубівці та Палагичі Тлумацького району водій автомобіля ПЕЖО 607 не впорався із керуванням та з’їхав у кювет. Рятувальники за допомогою буксирувального тросу витягнули автомобіль на проїжджу частину дороги.
На дорозі місцевого значення між Надвірною та селом Красна рятувальники витягнули зі снігових заметів три автомобілі та два мікроавтобуси, в яких перебувало 23 особи.
У Долині на автодорозі Стрий – Чернівці водій автомобіля МАН не справився з керуванням, з’їхав з автодороги та допустив перекидання автомобіля. На місці ДТП працювала МОГ Долинського РВ з координації заходів з ліквідації наслідків ДТП.