При цьому, за інформацією Мінрегіонбуду, на Прикарпатті запущене теплопостачання в усі житлові будинки та лікарні.
Теплоносії підключили до 284 дошкільних закладів, один – поки що не опалюється. З 740 навчальних закладів теплопостачання є у 717.
Загалом на Прикарпатті теплопостачанням забезпечені 97,81% об’єктів соціальної сфери.
Як повідомляє оперативно-диспетчерська служба Мінрегіонбуду, в Україні 20 678 з 21 176 котелень вже запущені в роботу. Станом на 8.30 28 жовтня в Україні опалюється 97,85% житлових будинків, 99,20% дошкільних закладів, 93,68% навчальних закладів та 99,42% лікарень. Про це повідомляє оперативно-диспетчерська служба Мінрегіону України, до якої надходять дані з усіх регіонів України. Повністю запустити теплопстачання в Україні планують протягом двох днів.