Йдеться про земельну ділянку площею 1,5196 га, яку рішенням сільської ради незаконно закріплено за територіальною громадою села.
В подальшому на підставі вказаного незаконного рішення Реєстраційна служба Рожнятівського районного управління юстиції оформила право комунальної власності за сільською радою на земельну ділянку.
Таким чином, сільська рада вийшла за межі наданих їй законом повноважень та без правових підстав прийняла таке рішення, порушивши вимоги чинного законодавства та право обласної державної адміністрації на розпорядження цією земельною ділянкою.
Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області визнано недійсним рішення сільської ради, земельну ділянку вартістю 36 177, 94 грн. повернуто органу, уповноваженому розпоряджатися земельними ділянками, – Івано-Франківській обласній державній адміністрації.