Демобілізовані учасники антитерористичної операції залучаються до проведення профорієнтаційних заходів: "Від бізнес-ідеї – до власної справи", "Як започаткувати власний бізнес".
Одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності протягом січня-березня 2016 року отримали 34 особи з числа учасників антитерористичної операції.
45 осіб учасників антитерористичної операції проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.
Як повідомляв КУРС раніше, на Прикарпатті очікують півтисячі демобілізованих бійців АТО.