До місця виклику негайно виїхали рятувальники професійної пожежної частини №22 та Державної пожежно-рятувальної частини № 11 м. Надвірна. Як з’ясувалося, пожежа виникла в одній із кімнат житлового будинку, де мешкала багатодітна родина, інформує Управління ДСНС в Івано-Франківській області.
Рятувальники одразу ж почали гасити пожежу. В одній із кімнат оселі вогнеборці виявили тіло дитини 2015 р. н.
До ліквідації загорання долучились 9 рятувальників на 2 одиницях техніки.
Попередня причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.
Рятувальники звертаються до батьків: щоб вберегти життя своїм дітям, знайдіть час на розмову з ними, роз’ясніть їм важливість та небезпечність води, газу, вогню, електричного струму, як діяти в тій чи іншій ситуації, у тому числі – й надзвичайній. Власним прикладом демонструйте обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими речовинами та вибухонебезпечними предметами.