Як повідомили КУРСу у прес-службі управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА, 5 листопада з 8:30 до проведення пошуків ймовірного утопленика залучили відділення водолазно-рятувальних робіт облуправління ДСНС та водолазів Галицької рятувально-водолазної станції.
Водолази обстежили русло Дністра від села Придністров’я до села Маріямпіль Галицького району протяжністю близько 20 км. Пошуки результатів не дали. Їх планують продовжити сьогодні.