fbpx

На Прикарпатті "ВОЛЯ" оголосила війну лісовій мафії. ВІДЕО

Суспільство 13:36, 11.04, 2016

"ВОЛЯ" оголошує війну лісовим браконьєрам і закликає повідомляти про факти незаконної вирубки Карпатського лісу.

Про це повідомили "волівці" на сторінці ВОЛЯ-Прикарпаття у соцмережі Фейсбук.

Активісти "ВОЛІ" разом з журналістами ТСН 1+1 перевірили стан лісів в НПП "Гуцульщина" в Косівському районі. Друга частина – це кадри вирубки на межі Путилівського району Чернівецької області та Верховинського району Івано-Франківської області.

"Це не просто екологічна катастрофа. Це варварське тотальне знищення України, на яке не діє жоден закон та мораторій. Наші гори стають лисими. Це вже апокаліпсис – ТИСЯЧІ гектарів ВИРУБАНОГО ЖИВОГО ЛІСУ!"  йдеться у сюжеті.

Керівник фракції "ВОЛЯ" в Косівській райраді Петро Іванишин та член обласної ради партії "ВОЛЯ" Андрій Ониськів, яких ви бачите в сюжеті ТСН Тиждень, вже не перший рік борються з незаконними рубками та виводять на чисту воду лісників. Вони показали журналістам місця нищівної вирубки лісу в НПП "Гуцульщина".

"Нам перекривали дорогу, щоб ми не висвітлювали ті злочини, але такі масштаби вирубки приховати неможливо",  каже Іванишин.

Він розповідає, що під прикриттям лісової мафії рубають тисячі першосортних дерев щодня. Лісоруби працюють без дозволів та документів  абсолютно беззаконно, не дивлячись на те, що в національних парках рубка взагалі заборонена.

Така вирубка приносить державі величезні збитки  на МІЛЬЯРДИ гривень. На кожному кубі лісу в кишені лісової мафії йде близько 1000 гривень.

Здорову деревину рубають під виглядом третьосортного сухостою, з формулюванням "санітарних рубок" здійснюють суцільну рубку.

У сюжеті йдеться про наслідки варварського "керівництва" директора Василя Пророчука національним парком "Гуцульщина". Пророчук на цій посаді вже 12 років.

Нагадаємо, "ВОЛЯ" підняла ґвалт, коли дізналась про намагання Мінекології його перепризначити знову на посаду директора НПП "Гуцульщина" без конкурсу. "Волівці" та активісти Косівщини поїхали до Києва до в. о. міністра, яка все-таки пообіцяла провести конкурс на заміщення цієї посади. Однак він і досі не оголошений.

"ВОЛЯ" заявляє: "Ми і далі будемо оприлюднювати подібні факти вирубки лісів, незаконного вибору шутру з карпатських річок та домагатися, аби лісова та шутрова мафія була притягнена до відповідальності".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: