fbpx

На Прикарпатті виділили гроші на молодіжне житло

Суспільство 14:59, 25.03, 2015

В Івано-Франківській області виділили кошти на житло для молоді. Гроші будуть направлені на розвиток молодіжного житлового будівництва та на дофінансування житлових кредитів.

В Івано-Франківській області молодь планують забезпечити житлом на 3 млн грн. Кошти виділять з місцевих бюджетів. Відповідне рішення було прийнято на сесії облради, пише УК.

Зокрема, бюджет регіону на 2015 рік передбачає збільшення фінансування програми розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2013-2017 роки на 1 млн грн. Ще 291 тис. грн виділять на дофінансування кредитів, які були надані 2 сім’ям у минулому році.

"У зв’язку зі значним падінням реальних доходів громадян та рядом інших факторів загострилася і проблема незабезпеченості молодих сімей власним житлом. Це чудово розуміють і депутати Івано-Франківської обласної ради, які своїм рішенням про збільшення фінансування програми молодіжного житлового будівництва в області збільшили можливості для молодих сімей придбати власне житло за сприяння держави", – зазначається у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: