fbpx

На Прикарпатті запрацює Центр допомоги учасникам АТО

Суспільство 20:36, 19.11, 2015

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, за участю представників профільних департаментів ОДА, моніторингової місії ОБСЄ, волонтерських та громадської організацій, а також учасників антитерористичної операції відбулося засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО.

Як зауважив Ігор Пасічняк, в області розпочинає роботу Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

"Обласною державною адміністрацією визначено перелік державних службовців, які відповідатимуть за координацію роботи в Центрі, – наголосив управлінець. – Переважна більшість із них уже працювали у координаційному комітеті допомоги пораненим. Наразі триває формування нової команди волонтерського складу Центру".

Ігор Пасічняк також розповів про концепцію роботи новоствореної структури. Окрім того, посадовець повідомив про те, що засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО відтепер відбуватимуться один раз на місяць (останній четвер місяця). Під час засідання підбиватимуть підсумки роботи у Центрі та звітуватимуть про напрацювання, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Координатор інформаційного центру учасників АТО та їх сімей Володимир Веркалець поділився напрацюваннями  громадських організацій, які допомагають бійцям антитерористичної операції у Запоріжжі та Дніпропетровську, та зауважив, що досвід, отриманий під час засідань координаційного комітету, стане добротним фундаментом у роботі Центру допомоги учасникам АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: