Про це повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області.
Правоохоронці встановили, що потерпілий напередодні перебував на відпочинку з друзями. Там знайома попросила у нього мобільний, щоб передзвонити, але так і не повернула його. Уже пізніше, виявивши відсутність мобільного, чоловік згадав, що позичив телефон. Підозрювана зізналась, що телефон, яким вона заволоділа шахрайським шляхом, продала за 1500 гривень, а гроші витратила на своє дозвілля.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 "Шахрайство" Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.