fbpx

На Прикарпаття для відпочинку приїхали діти з Херсонської області

Суспільство 11:59, 28.03, 2015

Сьогодні на запрошення обласної державної адміністрації та за підтримки волонтерських організацій на Івано-Франківщину прибули 87 дітей з Херсонської області.

Подібна акція проводиться не вперше. Цього разу протягом десяти днів у прикарпатських сім'ях відпочиватимуть діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на Сході України, пише КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
 

За словами начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти департаменту освіти і науки  облдержадміністрації Марії Мрічко, діти проживатимуть у сім'ях в Богородчанському, Долинському та Косівському районах.

"Найголовніше для таких діток  – це сімейне спілкування, – зазначила Марія Мрічко. – Саме тому їх поселятимуть у родини, де є діти такого ж віку. Для них організують культурно-мистецькі та духовні заходи".

На переконання спеціаліста відділу освіти Херсонської облдержадміністрації Олени Таран, перебування дітей поза межами дому допоможе пізнати історію та традиції Прикарпаття, а також покращить психологічний стан дітей.

У рамках співпраці двох регіонів діти з Івано-Франківщини матимуть змогу провести літні канікули на Херсонщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: