У святкові новорічні та різдвяні дні на території Богородчанського району поліція збільшить кількість нарядів, які охоронятимуть громадський порядок.
Про це повідомляється на сторінці Богородчанське Відділення Поліції у Фейсбук.
У цей період у відділенні поліції працюватимуть посилені слідчо-оперативні групи, завдання яких – оперативно реагувати на повідомлення та заяви громадян.
"Богородчанське відділення поліції сподівається, що у святкові дні мешканці району дотримуватимуться норм культурної і толерантної поведінки у громадських місцях і в побуті. Водночас звертаємо увагу на те, що поліція оперативно та принципово реагуватиме на факти порушень громадського порядку і спокою громадян.
Крім того, звертаємося до тих громадян, які у святкові дні планують поїхати до своїх родичів чи знайомих у село. На час вашої відсутності вдома варто подбати про збереження недоторканості помешкань і майна. Перед поїздкою ретельно перевірте, чи зачинені вікна і двері балконів, постарайтеся домовитися із сусідами, яким довіряєте, щоб вони пригляділи за вашою домівкою", – йдеться у повідомленні поліцейських.