Правоохоронці виявили та задокументували факт зберігання наркотичного засобу.
Щодо його походження та мети використання зловмисник зізнався поліцейським, що зберігав з метою вживання. Також встановлено, що чоловік уже притягався за вчинення аналогічних злочинів.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1. ст. 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Наразі триває слідство