"Pasage Wedding Festival" щовесни проходить у Франківську. Це свято дає можливість гостям та всім закоханим дізнатися про нові тенденції та тренди у весільній моді, а спеціалістам весільної індустрії продемонструвати себе як справжніх професіоналів справи.
Відкриття фестивалю – 26 березня о 10:00. Під час фесту на сцені виступатимуть музичні гурти, ведучі, шоумени. Будуть проводитись розіграші призів та нагородження переможців конкурсу "Найромантичніша пара".
Для наречених, які завітають на фестиваль та зареєструються при вході, передбачені особливі сюрпризи та розіграші величезної кількості подарунків від усіх учасників виставки.
Також гостям запропонують взяти участь у святкуванні "вдаваного" весілля, де можна буде продегустувати меню, потанцювати під запальні пісні відомих кавер-гуртів, послухати програму гумористів, оцінити шоу-програму тощо. Перчинка вечора – виступ гурту "Цвіт кульбаби".
"Вдаване весілля" розпочнеться 27 березня о 18:00. Квитки можна придбати у ресторані "Пасаж Гартенберг".