fbpx

На зустрічі з франківчанами нардеп Парасюк підтримав Коломойського і запропонував ліквідувати Ахмєтова

Суспільство 21:41, 25.03, 2015

Олігархів треба змусити жити за правилами або попрощатися з ними, вважає герой Майдану, народний депутат Володимир Парасюк.

Про це він повідомив сьогодні на зустрічі зі своїми прихильниками в Івано-Франківську.

Коментуючи відставку Коломойського, Володимир Парасюк висловив своє ставлення до олігархів, підтримав екс-губернатора Дніпропетровщини і протиставив йому Ахмєтова.

"Ахмєтов сьогодні наше найбільше зло", – вважає нардеп Парасюк.

"Вчора вночі, приблизно о другій ночі, я написав своє бачення ситуації з Коломойським. Але не опублікував. І добре, що не зробив фальстарт. А так вичекав і сьогодні вже виніс якісь свої судження", – повідомив Володимир Парасюк.

За його словами, коли на Дніпропетровщині почався сепаратизм, то команда Коломойського його зупинила.

"Команда Коломойського зупинила сепаратизм на Сході України. Пам’ятаю ті дні, коли приватні гелікоптери літали на передову днями і ночами і витягали звідти наших поранених бійців. І вони були зі своєю охороною, – розповів нардеп.  Згадую той період часу, коли в Дніпропетровській області всім сказали, бандитам і бізнесменам: "ми працюємо на українську армію!" І всі працювали".

Дуже приємно, відзначив Парасюк, коли ти приїздиш у Дніпропетровськ, а він майорить не тільки синьо-жовтими, але й червоно-чорними прапорами.

"Слава Україні!" – це для них тепер норма. Якщо ти сказав "Добрий день!"  ти, вибачте, лох. І за це Коломойському теж потрібно віддати належне", – переконаний він.

Після слів підтримки Коломойському як особистості Володимир Парасюк відхрестився від нього як від олігарха.

"Звичайно, що до олігархів у нас немає ніякої довіри. І в мене нема. І не буде. А що маємо з ними робити? Їх треба навчити жити. Навчити жити за правилами,  висловився Володимир Парасюк.  Всі олігархи мають жити за правилами. Якщо не будуть, тоді – вибачте, ви нам заважаєте! Не захочуть – до побачення!"

"Це моя позиція, і вона буде такою завжди",  підкреслив він.

"Там ще є у нас Льовочкін, у нас є Кучма й Пінчук. У нас є найбільше зло – це Ахмєтов. Це я говорю про безпосередній вплив на сепаратистські настрої в Україні. Ахмєтов безпосередньо фінансує днрівців, щоби вони не чіпали його бізнес на території Донбасу. І цю сволоч треба просто реально ліквідувати. Бо інакшого виходу нема",  бушував майданівець.

Франківці, що прийшли на зустріч, плескали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: