Дуже мало людей прагне приїхати на Новий рік у Харків чи Дніпропетровськ, пишуть Texty.org.ua. Народ бере курс на Захід… Причина не тільки у гірськолижних курортах. Збережені українські традиції та європейська атмосфера Галичини також приваблюють українців з усіх регіонів.
На графіці 50 найбільших пасажиропотоків на минулих новорічних святах у період з 24 грудня 2014 року по 7 січня 2015 вказане тільки збільшення на новорічно-різдвяний період, традиційний трафік відмінусований.
Також видно, що люди їдуть в обласні центри із столиці: ймовірно, частина людей вирушає на свята до рідних. Частина пасажирів виїздить зі Львова до Харкова, Дніпропетровська, Одеси, напевно, це студенти, котрі їдуть додому на канікули.