Встановлено, що 47-річна чиновниця неодноразово вимагала та отримувала неправомірну вигоду на суму 5 тисяч гривень від мешканців району та службових осіб сільських рад за видачу довідок та за сприяння в здачі прострочених документів.
В ході досудового розслідування жінка повністю визнала свою вину.
Обвинувальний акт стосовно неї скеровано до суду за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 1 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) КК України та розглядатиметься по суті Надвірнянським районним судом.