fbpx

Наприкінці серпня прикарпатський письменник Тарас Прохасько поділиться "Радістю контакту"

Культура 21:04, 10.08, 2015

Наприкінці серпня вийде нова книжка Тараса Прохаська "Радість контакту". Це буде збірка вибраних розмов з письменником.

"Це не буде роман, на який чекають читачі вже кілька років. Це також не будуть есеї, які регулярно публікуються в періодиці й час від часу виходять у книжкових форматах. Це книжка вибраних розмов з письменником", – анонсує книгу видавець Василь Карп'юк.

За його словами, у час "роблення" кожної з бесід із письменником була "радість контакту". Не обійдеться без такої радості й під час читання цього видання, переконаний Карп'юк.

"Живе спілкування, а інтерв’ю є так чи інакше все ж живим спілкуванням, чимось нагадує секс. Тобто де у сексі є міра використованості, а міра потребності чи вдоволеності? Це не вимірюється. Якщо хтось мене використовує, а мені було тоді добре і я зробив то, що хотів, – то хай використовує. І навпаки: якщо хтось не знав, як мене використати, а я втягнув його у те, щоб він мене використовував, – це також добре. Інтерв’ю, як на мене, є дуже тілесна форма літератури, і за то я її люблю, і через це я не думаю про то, кому від того є користь. Це просто радість контакту. А контакт є однією із найбільших необхідностей кожної людини", – розповів про "Радість контакту" в інтерв'ю Захід.нет автор книги.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: