fbpx

Народний депутат Олександр Шевченко зустрівся з громадою Івано-Франківська. ФОТО

Політика 10:29, 11.11, 2016

10 листопада в Івано-Франківську відбулась зустріч народного депутата України Олександра Шевченка з громадою міста.

Насамперед Олександр Шевченко подякував іванофранківцям за їхню присутність. Політик зазначив, що спілкування з громадою у відкритому форматі дає можливість обрати правильний напрямок його діяльності у Верховній Раді, передає Фіртка.

За словами парламентаря, для нього в пріоритеті залишається підтримка шкіл, дитячих садків, медичних закладів та інших соціальних об'єктів.

"Найближчими днями в місто Івано-Франківськ надійде з державного бюджету підтримка в розмірі 5 млн гривень, – розповів Олександр Шевченко. – На що ці гроші будуть спрямовані, ми ще не знаємо, але переконаний, що кошти будуть освоєні там, де це найбільш необхідно. Наразі наші "укропівці" збирають інформацію, яким закладам потрібна фінансова підтримка".

Крім того, нардеп зазначив, що наступного року планує залучити в бюджет Івано-Франківська від 50 до 100 млн гривень цільових субвенцій та дотацій з державного бюджету. Звісно, якщо місцева влада, тобто мер і його депутати, не буде йому заважати.

"Це буде прорив",  переконаний Олександр Шевченко.

Народний депутат відзначив, що якби місто взяло участь у фінансуванні ремонту вулиць Кармелюка, Ленкавського та Набережної, то цього року Івано-Франківськ міг би отримати понад 20 млн гривень на соціальні об'єкти.

Також під час зустрічі Олександр Шевченко вислухав проблеми іванофранківців, що в основному стосувались житлово-комунульних послуг, та пообіцяв допомогти у їх вирішенні.

Загалом зустріч тривала більш як чотири години, а завершилась вона особистими зверненнями до депутата, багато з яких вирішувалися на місці, або складалася логістика подальших дій щодо їх вирішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: