fbpx

Наша людина у Facebook: Україна вперше отримала свого Policy Manager

Культура 06:54, 04.06, 2019

Корпорація Facebook офіційно обрала Катерину Крук менеджером з публічної політики по Україні. Раніше у соцмережі взагалі не було такої посади.

Про призначення повідомив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін на своїй сторінці.

"Катерина Крук офіційно оголосила, що міжнародна корпорація Facebook офіційно обрала її на посаду Policy Manager по Україні, з розташуванням у Варшаві. Необхідно сказати, що ми чекали цього багато років", –написав Золотухін.

Він додав, що в міністерстві інформаційної політики вважають це найкращим вибором, який могли зробити у компанії.

Катерина Крук – відома експертка з питань інформаційного простору, спікерка усіх актуальних конференцій з дезінформації останніх років, принципова і чесна людина, вважає Золотухін.

"Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне та непрофесійне ставлення компанії Facebook до України та українців нарешті припиниться. Зі свого боку бажаємо успіхів, сил і наснаги та обіцяємо підтримати в усіх справах, що будуть робитися в інтересах України. Особливо в важкі часи невизначеності для соціальних мереж", – написав заступник міністра інформації.

Раніше у Facebook не було менеджера з публічної політики по Україні. Про наміри призначити його стало відомо в жовтні 2018 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: