У суботу близько десятка водіїв навпроти села Микитинці, де є заїзд до води, мили свої автомобілі у руслі річки Бистриця Надвірнянська.
Про це під час оперативної наради повідомив керівник муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула.
"Це знову наша "європейськість", дуже велика "свідомість" деяких громадян, я не говорю за всіх людей, але, як говорять, "паршива вівця всю отару псує", – зазначив Анушкевичус.
Міський голова доручив інспекції з благоустрою та міліції якнайшвидше розібратися з цим неподобством.
"Міліція, у вас є законодавча база, на яку можна спертися, щоб притягнути цих водіїв до відповідальності, – говорить Анушкевичус. – Нам що, автомийок в місті мало, якщо комусь дорого, то зробіть йому ще дорожче, щоб усі автолюбителі знали, що найдорожча мийка в Івано-Франківську на Бистриці Надвірнянській, сам будеш мити, і ще за це заплатиш дуже дорого".