У прикарпатців виступали гравці на один рік молодші, оскільки у такому форматі відбудуться юнацькі чемпіонати України.
У дитячій віковій категорії виступали дві команди, які базувались на вихованцях шкіл № 25 і № 26. Команда ЗШ №25 зайняла друге місце, а команда ЗШ № 26 стала справжнім відкриттям турніру. Незважаючи на те, що у цій школі регбі почало культивуватись лише рік тому, команда добре протистояла досвідченим командам зі Львова, і четверте місце – гідний результат.
Серед юнаків наші земляки не зуміли на рівних протистояти старшим і досвідченішим львів'янам із ОДЮСШ і "Галицьких левів", які і розіграли перше і друге місця. Команда ДЮСШ-2-"Роланд" фінішувала третьою.
Переможцями в обох вікових групах стала команда львівської ОДЮСШ.
Серед франківських регбістів добре проявили себе Левандовський Олександр, Костишин Арсен, Зварун Назар, Бобрикевич Олег, Остафійчук Петро, Лонюк Марко. А найбільше емоцій викликала гра наших дівчат Гільтайчук Єлизавети, Коханської Софії, Шулятицької Ірини і Столярчук Єлизавети, які не поступались хлопцям ні майстерністю, ні характером.
Важливим у виховному компоненті було привітання та спільне виконання гімну з бійцями 1-го Закарпатського батальйону "Правого сектору".