На сьогодні лише затвердили склад і провели перше засідання робочої групи.
Директор департаменту економіки Івано-Франківської ОДА Володимир Попович під час прес-конференції зазначив, що область цілком забезпечена продуктами харчування, тому причин для паніки нема.
"На сьогоднішній день ситуація щодо наповнення продовольчими товарами стабілізована. За даними балансів продуктів харчування і продовольства при відсутності ажіотажу (а я думаю, що ажіотаж вже минув) область має запаси: по основних продуктах харчування – на місяць; по інших продуктах харчування, які виробляються в області (картопля, цибуля, буряк), – на 9 місяців; по запасах борошна, яке є в аграрному фонді і зберігається безпосередньо в області, – до наступного врожаю", – доповів Володимир Попович.