fbpx

Олександр Шевченко на Городенківщині: "Моя мета – створити заможну країну"

Політика 11:50, 21.03, 2019

"Заможна країна з успішними людьми. Саме такою є моя мета і саме тому я йду в політику. Повірте, в мене є все. Я забезпечена людина, в мене чудова родина. Але я хочу, аби всі люди поруч зі мною жили щасливо. Вірю, що так і буде", – сказав на зустрічі із жителями села Ясенів-Пільний, що на Городенківщині, кандидат у президенти України Олександр Шевченко.

З громадою Олександр Шевченко обговорив багато важливих питань: тарифи, дороги, рівень життя, пенсій та зарплат.

"Держава забула про своїх громадян. Особливо у селах. Люди виживають, як можуть. Мільйонами виїжджають за кордон. Або ж за копійки продають те, що виростили власною працею. А монополісти отримують від держави мільйонні дотації. Люди, я вас прошу, не обирайте тих, що нас обманюють. Бо з такою владою ми ризикуємо втратити Україну", – сказав кандидат у президенти Олександр Шевченко.

Олександр Шевченко на Городенківщині провів низку зустрічей із місцевими жителями. А також завітав у місцеву гімназію.

"Городенківщина – край ініціативних та працьовитих людей. Тішить, що вони хочуть дізнатись якомога більше, а тому наші зустрічі були динамічними і цікавими. Я щиро вірю, що жителі цієї місцевості невдовзі житимуть у заможній, успішній країні. Головне – створити усі передумови для розвитку", – підсумував Олександр Шевченко.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: