Ця унікальна авторська психологічна програма була розроблена для родин з досвідом війни і започаткована в 2015 році Ольгою Чуко – головою Благодійного фонду "Міжнародна Асоціація Підтримки України". Реалізується без державної участі, започаткована МАПУ та спільнотою однодумців (канадськими, німецькими та словацькими колегами).
Проект проходить в Яремчі, живуть у будиночку братів-монахів редемпторисітв, розповіла журналістка Оксана Кваснишин. Для родин організовують психологічні заняття, тренінги, мандрівки, екскурсії, дуже смачно годують стравами гуцульської кухні. Вільної хвилини майже немає. Заняття переплетені з активним відпочинком від 7 ранку і до пізнього вечора.
Наразі там займаються з 12 родинами з усієї України. До кінця року у Яремчі заплановано ще 4 таких хвилі реабілітації – загалом приймуть понад 200 осіб.
З 2015 по 2019 рік психологічний супровід в Яремчі отримали понад 1260 ветеранів. Їхні сім'ї були на грані розлучення і дуже багато родин використали цю можливість як останню надію зберегти сім'ю. І все вдалося – завдяки програмі чоловіки міняються, у родину приходить спокій, чоловік та дружина вчаться слухати одне одного, дітей виводять зі стресового стану. Людей вчать повертатись до мирного життя.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!